SPONZOŘI:

REKLAMA:

netfotbal

TJ SPARTAK CHRASTAVA - SPONZOŘI A REKLAMA

Naši sponzoři. I vaše reklama může být zde

FANSHOP produkty

Na této stránce budete nalézat produkty Chrastavského merchandise (fanouškovské předměty), které byly již realizovány. Budou zde informace o stavu zásob nebo o objednávkách. Jako fanoušek můžeš vznést typ a druh upomínkového předmětu, který by jsi chtěl.

Pokud budeš mít zájem si něco objednat neváhaj a volej na 777 688 825 Petru Rozmajzlovi mladšímu. Všechny druhy předmětů k prodeji každý den ve STAVEBNINÁCH PETR ROZMAJZL v Chrastavě. Od 7:00-17:00 PO-PÁ, 7:00-11:30 SO.

!!! TRIKOT 2018 !!!

Udělejte sobě nebo svým nejbližším radost a pořiď si tento jedinečný trikot pro novou sezónu vycházející z nového katalogu NIKE a kolkece Cristiano Ronaldo NIKE TROPHY III.

- nebo si dokonce můžeš zvolit jméno a číslo někoho z našich hráčů!

- zvol optimální konfekční velikost (XS, S, M, L, XL a také 2XL) - u nás na hřišti lze vyzkoušet před každým domácím zápasem velikost M, L a XL.

JAK OBJEDNAT?

- napiš svou závaznou objednávku na email rozmix@seznam.cz nebo zavolej na číslo: 777 688 825 a objednej si svůj dres.

trikot

!!! TRIKOT 2017 !!!

Naším novým Merchendise produktem je originální dres NIKE ve spolupráci s týmem TJ Spartak Chrastava - JEŠTĚ NEPŘEDSTAVENÝ pro sezónu 2016/2017.

Udělejte sobě nebo svým nejbližším radost a pořiďte si tento jedinečný trikot.

- nebo si dokonce můžeš zvolit jméno a číslo někoho z našich hráčů!

- zvol optimální konfekční velikost (XS, S, M, L, XL a také 2XL) - u nás na hřišti lze vyzkoušet před každým domácím zápasem velikost L a XL.

KDY OBJEDNÁVKY KONČÍ?

- jelikož se jedná o jedičnou nabídku objednává se hromadně. POSLEDNÍ TERMÍN objednání je 15.05.2016

dresy

!!! TRIKOT 2016 !!!

Naším novým Merchendise produktem je originální dres NIKE ve spolupráci s týmem TJ Spartak Chrastava - představený pro tuto sezónu 2015/2016.

Udělejte sobě nebo svým nejbližším radost a pořiďte si tento jedinečný trikot.

KDY OBJEDNÁVKY KONČÍ?

dresy

ROWDIES FANOUŠKOVSKÁ TRIKA

Vážení fanouškové a přátelé chrastavského fotbalu. Náš CHRASTAVA ROWDIES SHARK KLUB připravuje na start jarní sezóny sadu fanouškovských tričko dresů (viz. obrázek), kterými budou chtít reprezentovat náš klub a jednotu na všech utkáních. CENA jednoho tričko-dresu je maximálně 400 Kč / kus, v případě objednání minimálně 10 kusů. Nyní už je celkem předobjednáno 7 kusů. Proto podpořte náš fanklub a objednejte si i vy váš TRIKOT a pojďme společně na jaře za vítězstvím.

Objednávky u Michala Bartoše na telefoním čísle: 606126464. Stačí nahlásit vaše jméno, velikost TRIKOTU a počet kusů.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

triko

triko triko

Minidrezíky do auta 2015

Výroba minidrezíků do auta byla již provedena ve dvou kolech. Pro objednávku drezíku je potřeba uvést číslo, jméno a počet kusů.

Další možný termín nákladu či objednávky: listopad/proisnec 2015.

CENA: 100 Kč

Šály 2015

Pletené šály Spartaku Chrastava jsou k dispozici na prodej v našem bufetu.

CENA: 200 Kč

sala sala

Fanouškovské vlajky 2015

V roce 2015 jsme realizovali výrobu vlajek pro naše fanoušky a vlajkonoše.

CENA: 1000 Kč

SNAPBACK 2015

V roce 2015 jsme realizovali výrobu amerických sportovních bejsek SNAPBACK v ručně vyšívaným znaek našeho klubu.

CENA: 400 Kč

Minidrezíky do auta 2013

Výroba minidrezíků do auta byla už provedena ve dvou kolech. Pro objednávku drezíku je potřeba uvést číslo, jméno a počet kusů.

Další možný termín nákladu či objednávky: u této verze již není.

CENA: 100 Kč