facebook


twitter


youtube


instagram

TJ SPARTAK CHRASTAVA - HLAVNÍ STRÁNKA

Oficiální internetová prezentace fotbalového klubu Spartak Chrastava


Habartice - Chrastava 0:2 20.06.2010

Poslední zápas proti Habarticím, když už obě mužstva měla své jisté nebyl zas takový lážo plážo. Sice jsme nehráli pěkný fotbal, ale akce byly na obouch stranách. My jsme se však prosadili v posledních 10. minutách, kdy stříle Pavel Mazánek lehce mimo a Lukáš Jahoda tuto střelu dostal do branky. Druhý gól přišel pět minut na to, když byl po rohovém kopu ve vápně podseknut Jarda Mareček a Pavel Mazánek penaltu proměnil. Nakonec jsme posledním zápasem zvítězili a uvidíme se zase na podzim v nové sezóně. Pokud by se chtěl někdo přidat tak v průběhu července začíná dobrovolné soustředění na nabrání fyzické kondice, upřesňující informace sem ještě během 14 dnů dodám.

Sestava : Beran, Holinský, Trakal (Žemlička), Rozmajzl, Stránský, Šipula, Vávra, Mazánek, Mareček, Novák (Jahoda), Sochor na střídání Novák
Góly: Jahoda, Mazánek

Chrastava - Rozstání 3:2 13.06.2010

Toto byl rozhodující zápas proti týmu z Rozstání, který když by vyhrál, tak by Chrastava na jeho úkor sestoupila, proto jsme potřebovali nutně vítězství. V kabině vládla nervózní atmosféra, ale v hráčích bylo odhodlání. Avšak v prvním poločase jsme to byli my, kdo jako první obdržel branku. Na vyrovnácí gól jsme se dřeli do 38. minuty, kdy vyrovnával Petr Rozmajzl, který se rychle zorientoval ve vápně soupeře. Avšak tentýž hráč fauloval 5.minut na to ve vlastním vápně hráče hostujících a ty šli po penaltě do vedení na 2:1 do přestávky. V naší domácí kabině bylo hodně dusno, protože takhle se o udržení nebojuje, chyběla větší snaha a bojovnost. Do druhé půle jsme nastoupili s čistou hlavou. V 60. minutě vyrovnal po individuální akci Pavel Henzl. Poté se hrál fotbal nahoru dolu z obou stran. Nejvážnější šanci si vytvořil soupeř v 80. minutě kdy dal gól z ofsajdu a minutu na to dva hostujující hráči těsně hlavičkou minuli naši prázdnou branku. A tak se potvrdilo, již známé staré fotbalové pravidlo nedáš dostaneš a střídající Robert Šipula po pěti minutách na hřišti v 85. minutě po centru Pavla Henzla přeloboval brankáře a Chrastava byla zachráněna. Na videu si můžete prohlédnout oslavu z šatny.

Sestava : Beran, Holinský, Kneys, Rozmajzl, Stránský, Mazánek, Vávra, Mareček, Holec K. (Henzl), Paleček (Šipula), Sochor na střídání Novák
Góly: Rozmajzl, Henzl, Šipula


Chrastava - Bukovany 1:3 09.06.2010

Skoro již existenční zápas, jelikož hrozil našemu týmu sestup. Dohrávku jsme opět v hráli v torzu A-týmu a to dokonce bez brankáře a tak se mezi tyče postavil Milan Trakal. Dostali jsme rychlého góla, ale na něj odpověděl Alexej Stránský vyrovnávacím gólem. Avšak poté soupeř zas edvakrát potrestal chyby obrany a Chrastava byla jednou nohou v sestupu.

Jablonné - Chrastava 3:0 05.06.2010

Snad nejkatastrofálnější zápas úroti poslednímu týmu tabulky. Na tento zápas jsme vyjížděli jen s torzem A-týmu, jelikož většina hráčů buď zraněná nebo pro karty vyloučená. Tento slabý a nesehraný tým potrestali domácí třemi góly. A tak jsme se dočkali paradoxu, kdy Chrastava porazí první tým tabulky a prohraje s posledním.

Další zápas a trénink 03.06.2010

Trenér děkuje za hojnou účast na čtvrtečním tréninku. Z hráčů zůčastněno jeden člověk (Sochor). Sraz na zápas v sobotu v 15:30 nahoře na hřišti

Stráž pod Ralskem - Chrastava 3:3 22.05.2010

Do Stráže jsme opět vyjížděli v oslabeném počtu, kdy se sešly souhry náhod červených karet a zranění. Začátek zápasu nás domácí tlačili a vytvořili si tři gólové šance. To jsme však potrestali gólem Aleše Vávry, který prokličkoval obranou a zakončil. Do poločasu byl stav 1:0 pro nás. Do druhé půle jsme opět vlétli dobrým výkonem a soupeře přehrávali. Avšak v 68. minutě soupeř nešťastným odrazem skóroval do protipohybu brankáře Berana. Na to však hned odpověděl nádherným gólem Lukáš Jahoda , který si nechal projet hráče a zakončil mezi nohy bezmocného brankáře, nutno poznamenat, že tato akce šla po ose Polák-Novák-Jahoda. Ale opět soupeř zázráčnou střelou z 30 metrů přímo do šibenice srovnal stav na 2:2 a k tomu tři minuty na to přidal po vyšachování obrany gól na 3:2. Do konce zápasu to byly už jen nervy, avšak v 96. minutě byl Milan Trakal faulován ve vápně ze zadu a Pavel Mazánek proměnil penaltu.

Sestava : Beran, Holinský, Trakal, Rozmajzl, Mazánek, Mareček, Vávra, Henzl, Polák, Jahoda, Novák na střídání Kneys Milan
Góly: Vávra, Jahoda, Mazánek

Chrastava - Česká Lípa 3:4 15.05.2010

Další domácí zápas proti soupeři z čela tabulky. Opět jsme začali výborným výkonem. Ujali jsme se rychlým gólem vedení. V durhé půli jsme nad soupeřem vyhrávali 3:1. Poté však přišel zkrat, přestali jsme úplně hrát a hru odevzdali. To soupeř potrestal 3 góly a tak nám zbyly oči jen pro pláč.

Sestava : Kosař, Holinský, Trakal, Rozmajzl, Stránský, Henzl, Vávra, Mazánek, Mareček, Jahoda, Paleček
Góly: Henzl, Jahoda, ?

Nové Město p.Smrkem - Chrastava 2:1 08.05.2010

Zápas v Novém Městě se vůbec nevydařil. Opět jsme bojovali s počtem osob, hosté se ujali vedení rychlým gólem a byli celý zápas nebezpečnější. Co jsme jsme hráli my minulý týden proti Frýdlantu, to hráli hosté dnes proti nám. Bojovali a chodili do brejků. My jsme měli velké množství rohů a standartek, ale ani jedna se neujala (to i soupeř zahodil penaltu). Dlouho jsme dřeli na srovnávací gól, který vstřelil Petr Rozmajzl v 80 minutě. Avšak nesmyslně jsme otevřeli hru a nechali si dát gól na 2:1 ve 85. minutě. Celkově se tento zápas vůbec nevydařil. Nechali se síly na hřišti ale zbytečně.

Sestava : Kosař, Holinský (Kneys P.), Trakal, Holec, Stránský, Jahoda, Vávra, Mazánek, Rozmajzl, Sochor, Paleček (Kneys M.)
Góly: Rozmajzl

Chrastava - Frýdlant 3:0 01.05.2010

Zápas proti lídrovi tabulky, byl pro nás velmi těžký z mnoha hledisek. Po posledním zápase jsme byli na spadnutí, hráli jsme proti prvnímu v tabulce, a na zápas nás bylo jen deset. Proto se musel pomoci asistent trenéra Martin Paleček, zraněný Tomáš Holinský a Milan Kneys. První poločas jsme bojovali a jezdili jako při první zápase proti Studánce. Soupeř si moc šancí nevytvořil a když jo tak nás podržel brankář Beran. Celý tým po dlouhé době začal fungovat jako jeden celek, měli jsme dobře pokryté hráče v záloze a hrozili smrtícími brejky. Obrana soupeřovi útočníky dobře zachytávala a jezdilo se nahoru dolů. Každý hráč odvedl dobrý výkon a tak druhý poločas přinesl kýžené výsledky. Kdy se trefil Martin Paleček, který byl velmi platný v útoku, jelikož vyhrál každý hlavičkový souboj. Druhý gól zakončil po brejku se Sochorem Jakub Holec, který na vápně zasekl, obešel protihráče a poslal gól podél brankáře. Za stavu dva nula přišla ještě penalta soupeře, která by nás v případě proměnění mohla i zlomit, ale protihráč trefil mimo. A tak třetí gól po nádherné křížné přihrávce Henzla zpracoval ve vápně Aleš Vávra a nekompromisně zakončil a pojistil vedení Chrastavy na 3:0. Za tento výsledek může výborný výkon celého týmu,k terý táhl za jeden provaz a vypomáhal si ve všech ohledech. Děkujeme i diváků, kteří přišli podpořit (jen by nemuseli sázet proti nám). Holkám z bufetu patří také díky. Uvidíme se za týden v Novém Městě pod Smrkem.

Sestava : Beran, Rozmajzl, Trakal, Holec, Mazánek, Chomout (Henzl), Vávra, Mareček (Kneys), Jahoda, Sochor, Paleček (Holinský)
Góly: Paleček, Holec, Vávra


Další zápas v proti lídrovi soutěže, potřebujem právě tebe! 01.05.2010

Obracíme se přímo na Vás naše fanoušky Chrastavy, kteří ještě v nás nepřestali věřit. Procházíme obdobím kdy nás je opravdu málo (je to zapříčeněné zraněním) takže se nás za zápas sejde opravdu s těží 11. Nehrajeme fotbal jako Barcelona nebo Sparta, ale určitě dokážeme rozproudit krev ve Vašich žilách po dobře odehraném utkání. Proto žádáme Vás všechny kdo máte fotbal v Chrastavě rádi, abyste přišli tuto sobotu 01.05.2010 od 17 hodin podpořit naše hráče a stát se tak dvanáctým hráčem na hřišti. Hrajeme proti prvnímu v tabulce (Frýdlant) a bez Vaší pomoci to nedokážeme. Tak přijďte a ukažte, že Chrastava není zas tak malé město a záleží Vám na tom co se zde děje.

Chrastava - Staré Splavy 0:2 24.04.2010

V podstatě už existenční zápas, který nás mohl posunout výše a nemuseli jsme se zabývat sestupovými příčkami. Bylo slunečno a dusno, takže počasí bylo těžké pro fotbal, ale pořád lepší než bahno. Na soupeře jsme opět vlítli a vytvořili si za první poločas dvě stoprocentní šance, které opět byly ponechány neposkvrněné gólem, a tak soupeř pro brejku tvrdě potrestal, kdy se ocitnul po rovnoběžné přihrávce hráč sám před gólmanem Beranem a proměnil. Do konce zápasu jsme se už jen trápili nakopávanými balóny, které se do obrany vracely tak rychle jako včely do úlu. Tuto nemohoucnost potrestali hosté ještě v 70. minutě pojišťujícím gólem na 2:0 a bylo hotovo. Úplně se z naší hry vytratila bojovnost a výpomoc, kdy jeden zamaká za druhé a naopak.

Sestava : Beran, Rozmajzl, Trakal, Holec, Stránský, Mareček (Kosař), Vávra, Mrijaj, Jahoda, Sochor, Novák na střídání Lukáš?
Góly:

obr

Rynoltice - Chrastava 1:0 17.04.2010

Další mistrovské utkání v nedalekých Rynolticích. Počasí bylo výborné, svítilo sluníčko, ale nebylo ani vedro. Na soupeře jsme vlítli s chutí a touho vyhrát, bylo to znát hned ze začátku kdo je lepším. Přineslo to tři stoprocentní gólové šance, které jsme nedokázali proměnit, a jak to už ve fotbale bývá přišlo nedáš dostaneš. Druhý poločas soupeř ožil a začal se poprvé dostávat před naši branku. V 68. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Pavel Mazánek. Druhý poločas jsme si už žádnou vážnější šanci nevypracovali, a tak soupeř v 85. minutě potrestal gólem naši neschopnost.

Sestava : Kosař, Šipula, Trakal, Rozmajzl, Stránský, Chomout, Vávra, Mrijaj, Mazánek, Sochor, Jahoda na střídání Lukáš?
Góly:

Chrastava - Ruprechtice 0:6 11.04.2010

Druhé domácí utkání na rozmáčeném terénu ukázalo školu fotbalu. První poločas pokud jsme si míč rozdávali po zemi a nahrávali si, tak jsme měli nad soupeřem převahu. To bylo celkově za první poločas asi jen 5 minut. Poté přišli tři smolné góly, dva z toho z dálky kdy brankáři Kosařovi vypadli po odskoku do branky. Druhý poločas jsme si chtěli už jen zahrát fotbal a zkusit ještě něco s výsledkem udělat. Ale hned zkraje jsme dostali čtvrtý gól a bylo zle. Šancí bylo z naší strany opět také mnoho, ale zase se neproměňovali a tak jsme nakonec odešli s výpraskem 0:6.

Sestava : Kosař, Mrijaj, Šipula, Rozmajzl, Stránský, Mareček (Lukáš?), Vávra, Henzl, Mazánek, Sochor, Jahoda (Beran) na střídání Lukáš?, Beran
Góly:

Chrastava - Hrádek nad Nisou B 3:4 07.04.2010

Dohrávka proti rivalu z Hrádku, která se konala ve středu na našem domácím hřišti předvedla jaký může být fotbal. Soupeř se dostal do vedení 2:0 z kraje zápasu. Poté Pavel Henzl ještě před přestávkou snižoval na 2:1. Po poločase jsme na soupeře vlítli a vyrovnali na 2:2, soupeř byl pod velkým tlakem a my jsme ho jasně přehrávali. Bylo jen otázkou času kdy vstřelíme další gól. Zlomový moment přišel když jsme měli kopat nařízenou penaltu a Míla Trakal minul. To se soupeř opět dostal k náporu a utkání skončilo 4:3 pro Hrádek.

Sestava : doplníme
Góly: Henzl 2x, Mrijaj


Krásná Studánka - Chrastava 2:3 03.04.2010

A je to tu první mistrovské odehranné utkání. Když nepočítáme odložené utkání proti Hrádku, které bylo pro nezpůsobilost terénu odloženo. Vyjížděli jsme na derby k našemu věčnému rivalovi z Krásné Studánky, kde jsem za poslední roky ani jednou nevyhráli. Tento rok jsme to chtěli změnit. Počasí bylo optimální, nepršelo a ani nepařilo sluníčko, diváků se taky sešla řada, a nás přijeli z Chrastavy podpořit skalní fandové. Do utkání jsme vlítli celkem svižně, ale skoro celý první poločas jsme se jen bránili, tu a tam překvapil nějaký break. Studánka ve 20. minutě potrestala chybu naší obrany a šla do vedení. V druhé poločase se po nástupu Aleše Vávry střední záloha rozhýbala a Tomáš Holinský vyrovnal na 1:1 po závaru ve vápně. Na to záhy Studánka odpověděla gólem z ofsajdu (je vůbec nepochopitelné jak může na tuto soutěž přijet tým rozhodčích v podnapilém stavu a kazit hru oboum týmům). Začali jsme opět útočit a bojovností jsme zůročili své snahy když Pavel Henzl krásným obloučkem přes gólmana vyrovnával na 2:2. Ke konci zápasu ještě krásně unikl Kuba Sochor , prošel obranou a strašidelně pro Studánku zakončil. Poděkování patří celému týmu za odvedený výkon.

Sestava : Beran, Holinský, Trakal, Rozmajzl, Stránský, Mareček (Mrijaj), Sochor, Mazánek (Novák), Chomout (Vávra), Jahoda, Henzl
Góly: Holinský, Henzl, SochorPozor trénink 19.03.2010

Pozor pozor v neděli 21.03.2010 trénink začátek už v 10 hodin u tělocvičny! V pondělí 22.03.2010 je trénink normálně a v úterý 23.03.2010 se přátelský zápas s Hrádkem ruší!.

ZM Chrastava - Stráž n.Nisou 3:3 15.03.2010

Poslední zápas proti Stráži už byl kvalitativně někde jinde než ostatní zápasy. Po dlouhé době jsme si zahráli s dobrým soupeřem. Ze začátku jsme se jen bránili a vyčkávali co soupeř vytasí, každopádně jsme i aktivně ohrožovali jeho branku. Po poločase byl stav 0:0 a hra byla velmi vyrovnaná. V druhé půli jsme museli pokaždé dotahovat jednobrankové náskoky soupeře. Góly jsme většinou dostávali ale neštastně. Zato naše gólovky byly dobře vytvořené a cílené. Jednou se prosadil Milan Trakal a dvakrát zavěsil Aleš Vávra. Nakonec jsme na tomto turnaji skončili na druhém místě, ikdyž jsme chtěli být první, tak nás může těšit že poslední zápas byl kvalitní a za celý turnaj jsme ani jednou neprohráli.

Sestava : Kosař, Mrijaj, Trakal, Rozmajzl, Stránský, Chomout, Žemlička, Vávra, Mazánek, Jahoda, Sochor (střídalo se hokejově, na střídání: Lukáš?, Sochor ml., Šipula, Mareček, Beran
Góly: Vávra 2x, Trakal


Konečná tabulka střelců

ÿJahoda
Jméno Branky
5
Žemlička 4
Vávra 4
Henzl 3
Mareček 2
Rozmajzl 2
Mazánek 2
Boubela 2
Trakal 2
Chomout 2
Sochor 2
Holec 1
Holinský 1
Novák 1

Konečná tabulka zimního turnaje 15.03.2010

  Hrádek Valtýnov Chrastava Bílý Kostel Garda Hrádek UNISTA Václavice Stráž n.N. BODY
Hrádek x 3:2 2:5 6:1 6:4 3:2 4:3 5:4 18
Valtýnov 2:3 x 1:4 2:5 2:3 0:3 1:1 2:2 2
Chrastava 5:2 4:1 x 4:4 7:1 4:1 6:2 3:3 17
Bílý Kostel 1:6 5:2 4:4 x 5:3 0:0 0:1 4:1 8
Garda Hrádek 4:6 3:2 1:7 3:5 x 4:3 2:5 2:4 6
UNISTA 2:3 3:0 1:4 0:0 3:4 x 1:4 1:4 4
Václavice 3:4 1:1 2:6 1:0 5:2 4:1 x 7:4 13
Stráž n.N. 4:5 2:2 3:3 4:0 4:2 4:1 4:7 x 11

ZM Chrastava - Garda Hrádek 7:1 06.03.2010

Šestý zápas proti Gardě Hrádku měl být volnějšího rázu a měli jsme si víc vyzkoušet hru po zemi. Začátek zápasu tomu moc nenapovídal, když se soupeř v úvodu utkání ujal vedení bombou z přímého kopu, po které se golman Kosař jen těžko natahoval. Poté už se ale hra nesla jen na našich kopačkách a soupeře jsme skoro nepustili k bráně, ale zato díky jeho statické hře jsme se velmi přizpůsobili a horko těžko za chůze vymýšleli nějaké šance. To se však protrhlo v druhém poločase kdy se začalo běhat a soupeřovi jsme nastříleli rovných 7 golů.

Sestava : Kosař, Šipula, Trakl, Rozmajzl, Stránský, Mareček, Žemlička, Holec, Chomout, Jahoda, Sochor (střídalo se hokejově, na střídání: Mazánek, Sochor ml., Vávra
Góly: Jahoda 2x, Mareček, Chomout, Vávra, Žemlička, Sochor


ZM Chrastava - Valtýnov 4:1 28.02.2010

Pátý zápas proti našemu oblíbenému soupeři z Velkého Valtýnova. Ačkoliv jsme byli značně oslabeni o 50 procent mužstva, tak se dokázali prosadit nováčci a dorostenci, kteří výborně zastoupili a ukázali co v nich dřímá. K vítězství jsme rovnou za nosem, když po dlouhé době opět prolomil smůlu Lukáš Jahoda a zaskóroval. Několik minut na to přišel centru do vápna od Pavla Mazánka, kde po náběhu zaskóroval Petr Rozmajzl. Po poločase soupeř značně otevřel hru a bylo to pořád nahoru a dolu. V 68. minutě přišla penalta, kterou soupeř proměnil, ikdyž brankáři Boubelovi chybělo málo k jejímu zneškodnění. Ke konci zápasu ještě zaúřadoval jednou Jahoda a po něm Sochor a tak jsme odjeli s dalším vítězstvím.

Sestava : Boubela, Mrijaj, Holec, Rozmajzl, Stránský, Mareček, Mazánek, Vávra, Novák, Jahoda, Sochor (střídalo se hokejově, na střídání: Lukáš?
Góly: Jahoda 2x, Rozmajzl, Sochor


Aleš Vávra má narozeniny 22.02.2010

Dneska slaví náš spoluhráč a kamarád Aleš Vávra své narozeniny. Pořádně to oslav!

ZM Chrastava - Bílý Kostel 4:4 20.02.2010

Čtvrtý zápas proti Bílému Kostelu. Počasí bylo výborné, teplota lehce nad nulou a svítilo sluníčko. Ač nás bylo jen jedenáct tak jsem se do zápasu vyrhli s chutí a hned v úvodu utkání jsme se ujali vedení.Na to však soupeř dokázal hbitě zareagovat a tak poločas skončil smírně 1:1. Do druhé poločasu jsme nastoupili už s větším odhodláním, a přineslo to i góly. Asi 10. minut před koncem zápasu jsme vedli již 4:2, avšak nepodařilo se nám uchopit otěže za správný konec a pořád jsme hráli útočný fotbal, ikdyž soupeř hrál vabank, což se nám krutě vymstilo, a proto zápas skončil remízou 4:4.

Sestava : Boubela, Rozmajzl, Trakal, Šipula, Henzl, Chomout, Žemlička, Vávra, Mazánek, Jahoda, Novák (střídalo se hokejově, na střídání: Vondráček
Góly: Novák, Mazánek, Jahoda, Chomout


ZM Chrastava - Unistav Chrastava 4:1 15.02.2010

Třetí zápas se nesl v duchu Chrastavského derby, avšak pro diváka a nezaujatého pozorovatele to byl zápas podle mého názoru nudný. Hned v úvodu jsme se ujali vedení nad naším soupeřem po nečekaném bodlu Aleše Vávry, který zavěsil přímo do šibenice, do poločasu ještě bylo ale srovnáno. Soupeře jsme do šancí ani moc nepouštěli, spíš si ani žádnou vážnější šanci nedokázal vypracovat, ale měl tak tři gólovky, které pramenily z našich hrubých chyb a to že jsme se přizpůsobili volnější hře. Do druhého poločasu jsme chtěli vlítnou a začít hrát po zemi a rychle rozdávat míče, to se dařilo opět asi prvních pět minut. Nakonec jsme však pár akcí vytvořily, což vedlo ke třetímu vítězství v řadě.

Sestava : Beran, Mazánek, Trakal, Rozmajzl, Stránský, Chomout, Žemlička, Henzl, Mrijaj, Jahoda, Sochor (střídalo se hokejově, na střídání: Vávra, Mareček, Fořt
Góly: Vávra, Henzl 2x, Mareček


ZM Chrastava - Hrádek B 5:2 07.02.2010

Druhý zápas proti Hrádku B měl napovědět jak si budete stát v turnaji. Počasí bylo velmi mrazivé a Hrádku jsme měli co oplácet za podzimní porážku v soutěži 3:5. Do zápasu jsme opět vlítli s respektem, ale i odhodláním hrát ofenzivní fotbal. Ačkoliv jsme na marodce a mimo měli pár důležitých hráčů, podařilo se vytvořit ideální sestavu, ikdyž první poločas nás soupeř trestal dvakrát z našich vlastních chyb. Pokaždé jsme dokázali vždy odpovědět a vyrovnat. V druhé poločase vyvíjel soupeř značný tlak z levé strany a párkrát to zavánělo gólem. Poté došlo ke střídání, sestava se zformovala a na hřiště nastoupil do zálohy brankář Tomáš Boubela, který během 8 minut zázračně a krásně s přehledem vystělil dva vítězné góly. Nakonec ještě dokončil své sólo Pavel Henzl, který ustál asi tři atacky soupeře, nespadl a došel si pro svůj gól.

Sestava : Beran, Šipula, Trakal, Rozmajzl, Stránský, Holec K., Žemlička, Mazánek, Mrijaj, Jahoda, Henzl (střídalo se hokejově, na střídání: Boubela, Vávra
Góly: Žemlička, Mazánek, Boubela 2x, Henzl


Trénink pro tento týden 01.02.2010

Trénink je opět dnes v pondělí 01.02.2010 v tělocvičně ve stejný čas. Druhý trénink je ve středu 03.02.2010 na umělce v Liberci od 19 hodin, potřeba nějaká auta na sraz u tělocvičny a přijďte dříve ať můžeme v 19:00 v Liberci začít.

ZM Chrastava - Václavice 6:2 31.01.2010

V neděli 31.01.2010 jsme začali ZM (Zimní liga) v Hrádku zápasem proti Václavicím. Ačkoliv jsme o soupeřovi neměli žádné informace, jen to že hraje soutěž nižší než my, tak jsem k začátku utkání přistoupili s respektem a svědomitě. Počasí nám přálo, hřiště bylo odklizené a svítilo sluníčko. Během prvního poločasu jsme soupeřovi nastříleli 4 branky, avšak šancí bylo více, alespoň tak na 9 gólů. Do druhého poločasu jsme nastoupili už jen tak vláčněji, přineslo to ještě další 2 góly. Poté jsme začali ve větším počtu útočit, a to soupeř potrestal dvěma breaky po osudových chybičkách obrany. Nakonec nás ale může vítězný vstup do turnaje těšit. Příští týden v neděli hrajeme s Hrádkem B. Určitě se přijeďte podívat.

Sestava : Beran, Holinský, Trakal, Rozmajzl, Stránský, Chomout, Žemlička, Vávra, K. Holec, Jahoda, Sochor (střídalo se hokejově, na střídání: Boubela, Mazánek, Šipula, Mareček)
Góly: Rozmajzl, Žemlička 2x, Trakal, Holec K., Holinský


Druhý a třetí trénink 16.01.2010

Ve čtvrtek se konal druhý trénink, kterého se zůčastnili 3 lidé. Na sobotní trénink jsme se sešli už 7 lidech. Zahráli jsme si fotbal, který byl velmi namáhavý vzhledem k boření se ve sněhu a tým složený Roza, Lucky, Lexa rozprášil Paldu, Trakyho, Boubiče a Holinu 13:5, hráli jsme asi hodinu a půl a byli jsme dost vyčerpání. Poté se šlo ještě sprintit na schody. Doufáme že další tréninky už budou v hojnějším počtu.

Přání do nového roku 11.01.2010

Vše nejlepší a hodně zdraví a sportovních úspěchů v novém roce přeje trenér. Dnes 11.01.2010 proběhl první trénink, o kterém jste všichni byli informováni. Účast byla ,,hojná" 5 lidí a ani jeden omluvený, takže Vám za zahájení letošní přípravy moc děkuji (všichni ostátní neomluvení to mají za pokutu). Další trénink 14.01.2010 v 18:00 u tělocvičny, věci a oblékání na ven. Těším se na větší účast. Jinak 30.01.2010 zahajujeme zimní turnaj v Hrádku nad Nisou s SK Václavicemi.
Trenér

Vánoční turnaj - soupiska Áčka 8.12.2009

Na soupisce týmu Áčka jsou tito hráči (kteří již přímo povtrdili účast SMSkou). Sraz máme nejpozději !!! ve 12:30 !!!

 • Petr Rozmajzl
 • Lukáš Jahoda
 • Kája Žemlička
 • Tomáš Holinský
 • Jarda Mareček
 • Lexa Stránský
 • Andreas Mrijaj
 • Bohouš Frank - brankář

 • ?Pavel Henzl
Pokud někdo chybí nebo si chtěl zahrát s náma, ať mi napíše SMS

Hrádek nad Nisou B - Chrastava 5:3 09.11.2009

Poslední zápas této sezóny. Hned od začátku bylo vidět, že optimální sestava nebyla kompletní, zraněný Tomáš Holinský a další borci, kteří chyběli plus ještě dorostenci nás nechali úplně na holičkách, a tak musel nastoupit do zápasu teprve začínající Aleš Vávra a na pomoc přijel i Milan Kneys. Na to se však nemůžeme vymlouvat, ale ten rozdíl byl hned poznat od třetí minuty na dravém Hrádku, kdy soupeř na nás vlítnul a hned ve 6.minutě jsme prohrávali 2:0. Všechny góly přišli z krajů centrem do vápna. Ve 20.minutě přišel gól na 3:0 a hostující fanoušci začali hlásat "Dejte jim bůra", kteří nás překvapili svou SHOW, kterou asi každý z nás zažil poprvé v životě na tomto fotbale, kdy lítaly dýmovnice, ohňostroje a svým fanděním hnali svůj tým k úspěchu. Náš útok také nebyl bezzubí a útočili jsme hojně, avšak přechody do brejků od soupeře byli smrtelné, jelikož naše záloha nestíhala. Ve 26.minutě přišel rohový kop a Lexa Stránský snížil na 3:1. Před koncem poločasu přišel ještě jeden gól soupeře na 4:1. Do druhého poločasu jsme chtěli naskočit znovu nabití a porvat se ještě o tento nepříznivý výsledek. V 68.minutě přišel faul, Žemlička rozehrál rychle na Rozmajzla, v ten moment vůbec nikdo nedával pozor, a po centru skóroval v rozhozené obraně Lukáš Jahoda 4:2. To však nestačilo a přišel opět protiútok na 5:2, na konci utkání ještě snižoval z penalty Kája Žemlička , kdy byl po krásném úniku faulován Kuba Sochor. Tímto bychom se chtěli rozloučit s našimi fanoušky, teda alespoň tím jedním věrným co s námi jezdí na zápasy, naším vedením za podporu, trenérovi Petru Rozmajzlovi, a těšíme se v jarní sezoně.

Sestava : Beran, Rozmajzl, Žemlička, Trakal, Stránský, Sochor, Šipula, Vávra (Kneys M.), Mazánek, Paleček, Jahoda
Góly: Stránský, Jahoda, Žemlička


obr

Kája Žemlička svátek 4.11.2009

Přejeme ti všechno nejlepší Kájo k svátku.

Chrastava - Habartice 1:0 31.10.2009

Sobotní zápas proti Habarticím se konal za velmi, ale velmi chladného počasí a to doslova. Jelikož jsme poslední dva předchozí zápasy zvládli na jedničku tak jsme tento zápas mohli odehrát očividně v poklidu. Avšak od první minuty, bylo vidět že to tak bude. Záloha hostujích neustále přečíslovala naše řady, a tak to byl fotbal pořád nahoru a dolů. Asi ve třech ložených šancích se ocitli hostující sami před brankářem Kosařem, který bravurně likvidoval. My jsme se také dostávali do šancí, ale nedokázali jsme proměnit. Po poločase to bylo opět stejné až do 75. minuty, kdy přišel přímý kop z vápna, na který se postavil Milan Trakal a Pavel Mazánek. Tak dlouho to rozmýšleli a vylaďovali, než přišla nahrávka a Milan Trakal zavěsil vítězným gólem za brankářova záda. Tento těsný výsledek jsme už pak do konce utkání uhájili.

Sestava : Kosař, Holinský (Šipula), Žemlička, Trakal, Stránský, Holec K. (Vávra), Rozmajzl, Mrijaj, Mazánek, Sochor (Novák), Jahoda
Góly: Trakal


obr

Jinak foto je jen podzimové a chybí na něm někteří borci jako je Palda, Šimpi, Vavrič, Novák, Polák a další, na jaře uděláme kompletní.

Sponzoring 29.10.2009

KDO JSME

 • TJ Spartak Chrastava, oddíl kopané, mužstvo A, dorost, žací a přípravka
 • V oddílu kopané sdružujeme děti, mládež, dospělé a organizujeme rozvoj sportu provozovaný ve městě Chrastava.
FILOSOFIE PROJEKTU PARTNERSTVÍ SE SPARTAKEM CHRASTAVA
 • Naším cílem je sestavit skupinu finančních a mediálních partnerů a dodavatelů, kteří svými finančními prostředky, vkladem mediálního prostoru a dodávkami zboží významně napomohou zabezpečit kvalitní služby TJ Spartak Chrastava.
CO NABÍZÍME PARTNERŮM
 • Prezentovat své jméno a logo jako partner Spartaku Chrastava a spojit tak své jméno s podporou celé TJ
 • Možnost dostat se do podvědomí široké veřejnosti.
KDE A JAK BUDETE PREZENTOVÁNI
 • Prezentace firmy prostřednictvím loga umístěného na internetových stánkách www.tjspartakchrastava.cz a www.spartakchrastava.wbs.cz , uvedením firmy jako partnera TJ
 • Umístění reklamních bannerů na hřišti Spartaku Chrastava a ve sportovní hale
 • Uvedení loga partnera na propagačních materiálech
 • Prezentace firmy jako partnera na všech akcích Spartaku Chrastava (turnaje, společenské akce atd.)
 • Jmenovitá zmínka v tiskových informacích
JAKÉ JSOU VAŠE BENEFITY
 • Právo na využití jména Spartak Chrastava ve své vlastní komunikační strategii
 • Účast na akcích pořádaných oddílem žáků a přípravky při TJ Spartak Chrastava

Upozornění na sobotu 29.10.2009

Přijďte všichni včas, před zápasem si uděláme společnou fotku.

Chrastava - Jablonné v Podještědí 4:1 28.10.2009

Středeční dohrávka proti Jablonnému v Podještědí, měla napovědět jestli pujdeme na sobotní zápas v klidu. Hned od první minuty jsme na soupeře vyvinuli obrovský tlak, což vedlo k první šanci Kubi Holce. Ten ještě v 1.minutě netrefil sám proti brankářovi. Poté přišla 7. minuta a krásná přihrávka do volného prostoru od Kuby Sochora, kdy Lukáš Jahoda krásně zpracoval, obešel golmana a zakončil. Pět minut na to, vymotal hráče na vápně již zmiňovaný Kuba Holec a vystřelil krásnou šibenici. Do 19. minuty to byl krásný fotbal z naší strany. Poté zase jak když někdo ovladačem vypne a předstali jsme hrát. Po poločase jsme zase na to vlítli a ujali jsme se vedení již 3:0 kdy opět skóroval Kuba Holec. Na to jsme ale dostali snižující gól, kdy po přímém kopu brankář Kosař vyrazil před sebe a naše obrana zaspala a nedobíhala, a tak lehkým gólem soupeř trestal. Toto utkání jsme si ale nechtěli nechat uniknout, takže opět Kuba Holec a 4:1. Poté přišla ještě červená karta v týmu hostujích, kdy byl po krásném průniku ze zadu stržen Kuba Sochor jdoucí sám na brankáře. Ještě nutno zdůraznit, že našemu týmu pomohli i kluci z dorostu, kteří nás bravurně doplnili a pomohli k vítězství. Opět krásný výkon celého týmu, kromě těch výpadků.

Sestava : Kosař, Holinský, Žemlička, Trakal, Stránský (Polák), Holec K., Rozmajzl, Mrijaj (Vávra), Mazánek, Sochor, Jahoda (Novák)
Góly: Holec 3x, Jahoda


Rozstání - Chrastava 0:3 25.10.2009

Nedělní zápas, který nás tréner v šatně označil jako existenční, jsme ukočírovali k úspěchu. Po příjezdu do Rozstání jsme byli natěšení po dvoutýdenní pauze na utkání. Avšak visel nad námi velký otazník, proto jsme se před zápasem vážně pobavili a řekli si, že už to takhle nechceme a bylo to vidět. Hned od začátku jsme na soupeře vlítli a vytvořili jsme si do 25. minuty několik šancí, poté přišel únik hostujích kdy šel hráč Rozstání sám na golmana, avšak akce byla zneškodněna. V 29. minutě následoval přímí kop, který se na krátko rozehrál a po centru Andrease krásně zavěsil Tomáš Holinský. Když po pěti minutách na to, obrana hostujích vyrobila hrubou chybu, byl u toho opět Tomáš a nekompromisně trestal podruhé. To už bylo veselo a byl vidět úsměv a úleva z toho tlaku, který na nás působil. Po druhé půlce nás Rozstání trošku víc semklo a nemohli jsme se dostat za půlku, avšak přišel opět přímák z půlky, míč dostal Kuba Sochor a zavěsil potřetí. Do konce utkání jsme měli ještě pár šancí, ale žádná už nevedla k úspěchu, i tak nás těší výhra z Rozstání. Poděkování patří celému týmu, protože to dneska každý odmakal a byl důležitou součástí úspěchu.

Sestava : Kosař, Holinský (Stránský), Žemlička, Trakal, Rozmajzl, Sochor, Šipula, Mrijaj, Mazánek, Henzl (Beran), Jahoda
Góly: Holinský 2x, Sochor


!!! POZOR zítra v sobotu 17.10. se nehraje !!! 16.10.2009

Trenér Petr Rozmajzl vzkazuje všem, že v sobotu se hrát nebude.

Družba Bukovany - Chrastava 3:0 10.10.2009

Zase jsme vyjížděli do Bukovan, kde jsme ještě nikdy nevyhráli a chtělo se nám to po minulém zápase už protrhnout. Do úvodu zápasu jsme vstoupili výborně a zase jsme předváděli pěkný fotbal i na tak drnatém hřišti. To však trvalo asi 15 minut a zas ejsme se přizpůsobili hře soupeře, zvolnili jsme tempo a jen nakopávali. Což soupeř potrestal ke konci prvního poločasu gólem do šatny po rohovém kopu. Do druhého poločasu jsme opět naběhli plní elánu a chuti po zvrácení utkání, ale opět, jsme se nedokázali prosadit, a tak jsme opět začali vyčkávat co soupeř udělá. Ten to potrestal dvěma góly a bylo hotovo.

Sestava : Kosař, Holinský, Šipula, Trakal, Stránský, Mazánek, Žemlička, Mrijaj, Rozmajzl, Sochor (Szpyt), Jahoda

Pavel Mazánek - narozeniny 06.10.2009

Všechno nejlepší ti přejeme Mazi.

Chrastava - Stráž pod Ralskem 3:0 03.10.2009

A je to tu. Konečně jsme dokázali vyhrát a protrhnout smolnou šňůru prohraných utkání. Do zápasu jsme šli s velkou chutá, jelikož jsme hráli doma a chtěli jsme bojovat o naše tři body, a také to bylo od začátku na hřišti pěkně znát. Hned od výkopu jsme se na soupeře vrhli a nepouštěli ho do žádné kombinace. Což vyústilo hned k pár šancím, asi první nejvážnější byla po rohovém kopu kdy Petr Rozmajzl z jasné pozice hlavou netrefil, avšak o 3. minuty později v té samé pozici už skóroval hlavou za hostujícího brankáře. Je nutné podoktnout, že soupeř se k vážnější akci během první půle dostával horko-těžko, a tak po úniku Roberta Šipuly, a krásné nahrávce na Jakuba Sochora, který v situaci jeden proti jednomu, výborně vyřešil a zakončil na 2:0. Druhý poločas jsme nechtěli začít tak jako proti Novému Městu, a tak jsme opět začali soupeře napadat, což opět vedlo k mnoha šancím Jahody, Sochora a Rozmajzla, který v 68.minutě po sklepnutí Lukáše Jahody vystřelil šibenici a stav se ustálil na konečných 3:0, ikdyž jsme mohli ke konci utkání ještě 4 góly vstřelit. V tomto zápase je nutné vyzdvihnout výkon celého týmu, kdy jsme opravdu všichni do jednoho bojovali až dokonce zápasu.

Sestava : Kosař, Holinský, Šipula (Holec), Trakal, Stránský, Mazánek (Farkaš), Žemlička, Mrijaj, Rozmajzl, Sochor, Jahoda (Szpyt)
Góly: Rozmajzl 2x, Sochor


Lokomotiva Česká Lípa - Chrastava 2:0 27.09.2009

Série proher nás provází už dlouhou šňůru zápasů. Před týdnem doma nasázíme 4 góly a poté zase nic. Poločas 0:0 kdy nás soupeř tlačil, ale mi svou bojovností hrdě odolávali, což vedlo ke dvou gólovým šancím Petra Rozmajzla. Avšak hned v úvodu prvního poločasu přišel gól hostích z levé strany. Bojovností jsme si ještě vypracovali mnoho šancí kdy Pavel Henzl mohl nejmíň třikrát jasně skórovat, avšak jsme zaváhali, a soupeř z brejku potrestal a utkání skončilo 2:0 pro Českou Lípu.

Sestava : Cinibulk, Holinský, Šipula, Žemička, Stránský, Mazánek, Rozmajzl, Mrijaj, Farkaš (Szpyt), Henzl, Jahoda

Lukáš Jahoda - narozeniny 22.09.2009

Všechno nejlepší ti přejeme Lukáši.

Chrastava - Nové Město pod Smrkem 4:4 19.09.2009

Tento zápas už snad ani nijak popsat nejde. Do poločasu nádhera 4:1. A po poločase kdy jsme si měli ten fotbal užít přišel šok a ještě jsme se o výsledek obávali.

Frýdlant - Chrastava 3:1 12.09.2009

Další zápas, který potvrdil, že zápasy na podzim nám vůbec nevycházejí. Již další porážka na našem kontě z Frýdlantu. Opět jsme se nedokázali prosadit gólově. Vidět, že nás poznamenává nízký počet hráčů. Zápas to nebyl špatný, Chrastava si během zápasu dokázala vytvořit tlak, kdy soupeř nevěděl co hraje, ale to trvalo asi jen dvakrát za zápas a vždy jen na 10 minut a to se nepodařilo zůročit, a proto jsme si odvezli porážku z Frýdlantu. Hanebné je i to, že teď v týmu panuje napjatá atmosféra.

Sestava : Beran, Holinský (Szpyt), Trakal, Rozmajzl, Šipula, Mrijaj, Žemlička, Henzl, Mazánek, Sochor, Jahoda
Góly: Sochor


Staré Splavy - Chrastava 0:0 05.09.2009

Další zápas proti starým Splavům se konal v sobotu za celkem přijatelného počasí pro fotbal, nesvítilo sluníčko a ani nepršelo. Hřiště ve Splavech bylo v maximálním pořádku takže, nechybělo nic než jen si fotbal užít. Celý zápas se hrál ve směs nahoru a dolu avšak ani jeden z celků se nedokázal vytvořit váznější šanci ohrožení branky. A proto nakonec se oba týmy rozešli bezgólově.

Chrastava - Rynoltice 1:2 29.08.2009

Opět velmi z naší stránky nevydařený zápas a lehce odevzdané body soupeřovi. Kdy jsme měli v pohodě na výhru, ale opět zkalama koncovka kdeza celý zápas jsme vystřelili jen jednou na bránu. Soupeř vystřelil v prvním poločase dalekonosnou ránu, která byla tečována a Jirka Beran v brance neměl šanci. Poté jsme ale hned otočili, po odpískání adekvátní ruky ve vápně a Karel Žemlička připsal další gól. Avšak soupeř před koncem druhého poločasu z přímého kopu zvýšil. Ačkoliv jsme se vrhli se snahou do druhé půle a soupeře přehrávali, gól se nám vstřelit nepodařilo.

Sestava : Beran, Holinský, Žemlička, Stránský (Farkaš), Šipula, Rozmajzl, Mazánek, Mrijaj, Henzl, Sochor, Jahoda (Mareček)

Ruprechtice - Chrastava 2:0 22.08.2009

Z naší strany hodně nevydařený zápas kde jsme vyjížděli do Liberce do Harcova na místní umělku. Bylo vidět že terén nám nesvědčil. Zápas to byl velice vyrovnaný, ale jelikož jsme nevystřeli jedinkrát za zápas na branku soupeře, tak soupeř ze dvou střel potrestal.

Sestava : Kosař, Holinský, Žemlička, Stránský (Chomout), Šipula, Rozmajzl, Mazánek, Mrijaj, Holec, Sochor, Farkaš (Henzl)

Chrastava - Krásná Studánka 3:1 15.08.2009

První mistrovské utkání a k tomu ještě na domácí půdě proti věčnému rivalovi z Krásné Studánky. Počasí bylo pro fotbal až moc horké a tak se chrastavský stadion proměnil v pec. Opět se nám vydařil výborně úvod zápasu kdy jsme do 25. minuty předváděli krásný fotbal s velkým počtem šancí, což vedlo k úvodnímu gólu Kubi Sochora. Poté přišel menší tlak Krásné Studánky, kde bylo trošku rušno před naší brankou ale vše jsme zvádli do poločasu. Druhý poločas jsme nakousli špatně. Nedokázali jsme chytit tempo hry a zbytečně ztráceli míče. A tak v 63. minutě přišla penalta a stav byl znovu na prokletých 1:1. Avšak pak nastopil do hry mladičký Radek Chomout a Milan Farkaš, kteří naši hru znovu oživili a tak přišel krásný gól s přehledem o Milana Farkaše a ke konci utkání ještě stvrdil vítězství jubilejním prvním gólem Kuba Holec a my jsme mohli konečně slavit. Jinak dnes chvála patří celému týmu, od brankáře a po útok. Výborný výkon celého týmu. A ještě poděkování Lukášovi Jahodovi a holkám za bufet.


Sestava : Beran, Holinský, Žemlička, Stránský (Chomout), Trakal, Rozmajzl, Mazánek, Mrijaj, Holec, Sochor (Szpyt), Paleček (Farkaš)
Góly: Sochor, Farkaš, Holec


Chrastava - Ruprechtice 3:3 09.08.2009

Poslední přátelské utkání před prvním mistrovským utkáním proti Ruprechticím, kteří s námi hrají stejnou soutěž. Úvod zápasu se nám vydařil výborně. Ujali jsme se vedení hned v úvodu a ve 30. minutě jsme už vedli 3:0 kdy stříleli dvakrát Lukáš Jahoda a jednou Milan Farkaš. Poté jsme těšně před koncem inkasovali. Druhá půle už byla z naší strany odevzdaná a přízpůsobili jsme se hře soupeře z čehož pramení konečný výsledek 3:3. Bylo vidět že nám zase chyběly síly a fyzička. A k tomu se nám ještě přihodilo zranění Lukáše Jahody.

Sestava : Beran (Kosař), Rozmajzl, Žemlička, Stránský, Holinský, Trakal, Farkaš (Stránský), Mazánek, Mrijaj, Holec, Sochor, Jahoda (Rozmajzl M.)
Góly: Frakaš, Jahoda 2xChrastava - Malá Skála 5:4 04.08.2009

První přátelské utkání na domácí půdě, které mělo ověřit naši připravenost na novou sezonu. Hned ze začátku prověrka nedopadla dobře, jelikož se nás sešlo pomálu a dokonce jsme byli i bez brankáře. Tímto bychom chtěli poděkovat za výpomoc Tomášovi Boubelovi a Slávkovi Procházkovi, kteří si šli s náma zahrát. Začátek utkání napověděl o našem soupeřovi z východní B třídy mnohé. Soupeř byl houževnatý a bylo vidět, že něco málo oproti našemu nic měl naběháno. Tomu však nestačilo a my se ujali vedení první gólem. Poté se to už začalo střídat, jednou skóroval soupeř a poté jsme my vždycky odpovídali. Zápas to nebyl špatný pro diváka, protože si přišel na pěknou spoustu gólů. Jen bylo vidět, že nám prostě chybí fyzička a to celému týmu. Jinak poděkování za odvedený výkon, Paldovi za odpískání zápasu a panu Procházkovi za bufet. Fotky si můžete prohlédnout zde ve fotogalerii.


obr

Sestava : Holinský (Boubela), Rozmajzl, Žemlička, Stránský, Holec K., Šipula (Procházka), Mazánek, Mrijaj, Holec V., Sochor, Farkaš
Góly: Holec V, Farkaš, Žemlička, Procházka 2x


Mezinárodní turnaj letos v Chrastavě 25.07.2009

V sobotu 25.07.2009 se mezinárodní turnaj vrátil po třech letech zpět do naší Chrastavy. Tohoto turnaje se už jak tradičně zúčastnily týmu žáků do 11 let (U11) a dorost do 18 let (U18). Mezi městy figurovala jako vždy Chrastava, německý Eichstätt a teď i nové příchozí partnerské město z Polska Lwöwek Šlaski. Za to Italský celek z Bolci chyběl a tak byl nahrazen týmem z Hrádku nad Nisou.

Počasí z počátku nepřálo sportovnímu klání, ale nakonec se vše uklidnilo a turnaj mohl začít slavnostním přivítáním statutárními zástupci měst. Potom již došlo na samotný fotbal. Dorostenci měřili své síly na hlavním hřišti, zatímco žáci odehráli všechny zápasy na hřišti v areálu výchovného ústavu. Nakonec dorostenecký tým obhájil již po třetí za sebou prvenství, zato tým žáčků po dlouhé době klopýtnul, ale i přesto se umístil na krásném druhém místě.

Po formálním vyhlášení se všichni přesunuli do bufetu či stanu a začali slavit při poslechu živé hudby či popíjení a degustování něčeho dobrého. Podle mého se tento ročník turnaje vydařil a my můžeme být spokojeni za svou schopnost výborné organizace. Tímto patří velký dík všem zúčastněným a nápomocným a hlavně i městu Chrastava. Příští rok se zase těšíme nashledanou. Fotky si můžete prohlédnout zde ve fotogalerii a nebo video ve videogalerii .


obr


!!!POZOR první trénink, přátelák, mistrák 14.07.2009

Tímto Vás všechny zdraví trenér Petr Rozmajzl a doufá, že jste si prázdniny užili a ještě užíváte. S tím vám přináším informace o začátku sezony.

První trénink v úterý 28.07. od 18:00 nahoře na hřišti.

První přátelské utkání proti Malé Skále. Hraje se doma v úterý 04.08. od 18:00 nahoře na hřišti.

První mistrovské utkání proti Krásné Studánce. Hraje se doma v sobotu 15.08. od 17:00 nahoře na hřišti. Jinak fanoušci jsou srdečně zváni na každé utkání. Děkujeme za podporu.


Hledáme sponzory - zrovna vás 14.07.2009

logoNová nadcházející sezona díky i celosvětové krizi přináší velká finanční úskalí. Díky tomu jsme museli sáhnout až k velmi razantním úsporným opatřením a naši hrači všech kategorií, musí platit vyšší členský příspěvek, abychom alespoň mohli odehrát soutěž. Tímto apelujeme na vás rodiče, podnikatele či fanoušky fotbalu - zdali máte možnost sehnat sponzorský finanční dar, budeme velmi rádi (nemluvíme o velkých částkách, i malá částka potěší). Na oplátku můžeme na stránkách vystavit logo Vaší firmy a na hřišti reklamu.

Mezi naše dosavadní sponzory patří: Firma BOHEMIA Production s.r.o., Město Chrastava, Stavebniny Petr Rozmajzl, Pivovar Svijany. I jim za všechno děkujeme a těšíme se na další spolupráci. V případě zájmu mě kontaktujte na email: rozmix (@) gmail.com


Nové internetové stránky 14.07.2009

Zdravím vás všechny po dlouhé době. S nadcházející novou sezonou 2009 / 2010 jsem se rozhodl udělat na naší prezentaci hned několik zásadních změn. Hned tou první je, že už neležíme na freehostingu, ale zaplatil jsem roční profesionální hostingové služby (s tím je spojené to, že stránky budou rychleji načítat, nebude docházet k výpadkům a máme už novou adresu prvního řádu bez "ic": www.tjspartakchrastava.cz ). Dále design a kód byl optimalizován s PHP a CSS styly (laicky řečeno, vše je tak naprogramováno, aby se vám obsah rychleji a přesněji zobrazoval, plus ještě nějaké funkce pro zobrazování obrázků). Nakonec plánujeme přidat nové kategorie i pro naše mužstva elevíků, žáčků a dorostu.

A co se chystáme s nadcházející sezonou zde přinášet. V plánu jsou hlavně výborné výsledky a úspěchy všech týmů, a to hlavně A-mužstva. S tím se budeme přinášet novinku jako Videoreportáže (shrnutí zápasů či nálady v mužstvu trenérem nebo některým z hráčů). Dalším krokem by měli býti aktuálnější informace a novinky (statistiky a tak dále).


BlueBoard.cz


© TJ Spartak Chrastava 2024 | Ing. Petr Rozmajzl